Zespół

Wspólnie rozwiążemy nawet najtrudniejszy problem

Radca prawny Wrocław - Casus Iuris

 

Pracownicy Kancelarii stanowią grupę doświadczonych i wykwalifikowanych osób.

Zespół Kancelarii stanowi 12 radców prawnych, 2 aplikantów radcowskich, 2 referentów, 2 sekretarki i pracownik gospodarczy.

Prawnicy zatrudnieni w kancelarii ukończyli renomowane polskie i zagraniczne uczelnie, znają biegle języki obce (angielski, niemiecki, francuski). Powyższe atrybuty w połączeniu z doświadczeniem zawodowym, pozwalają zaproponować naszym Klientom szeroki zakres usług prawnych, bez względu na wielkość oraz kraj pochodzenia. Duży zespół prawników naszej Kancelarii zapewnia możliwość doboru najodpowiedniejszej osoby dla danego Klienta lub sprawy.

Współpracujemy z doradcą podatkowym, biegłym rewidentem, notariuszem, a także prawnikami zagranicznymi, jeśli tego wymaga udzielenie pomocy prawnej naszym klientom.

Stanowimy zgrany i doskonale zorganizowany zespół ludzi, przygotowany do świadczenia usług prawnych na najwyższym poziomie.


 

 

Zespół

 • Krzysztof Kwaśniewicz- radca prawny, wspólnik

  Krzysztof Kwaśniewicz radca prawny, wspólnik zarządzający

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywał w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2006r. Z Kancelarią związany od 1999 r., od 2008 r. wspólnik Kancelarii . Od 1 października 2014 r. pełni funkcję Prezesa Kancelarii.

 • Violetta Anweiler- radca prawny, wspólnik

  Violetta Anweiler radca prawny, wspólnik

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 1988 r., założyciel i wspólnik kancelarii od 1991 r.

 • Magdalena Kotulla- radca prawny, wspólnik

  Magdalena Kotulla radca prawny, wspólnik

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, aplikację radcowską odbywała w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2001 r., z kancelarią związana od 1998 r., wspólnik kancelarii od 2008 r.

 • Tomasz Mazur- radca prawny

  Tomasz Mazur radca prawny, wspólnik

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziału Prawa na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Radca prawny od 2007 r., z kancelarią związany od 2000 r., wspólnik kancelarii od 2020 r.

 • Piotr Dębski- radca prawny, doradca Kancelarii

  Piotr Dębski doradca Kancelarii, radca prawny

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, w 1974 roku ukończył aplikację sądową potwierdzoną egzaminem na sędziego, w 1976 roku ukończył aplikację radcowską. Założyciel Kancelarii przez 23 lata pełniący funkcję Prezesa. We wrześniu 2015 r. został wyróżniony tytułem „Ikona Biznesu – Wrocław” Ikony Biznesu to społeczny program Wrocławskiej Izby Gospodarczej, mający na celu uhonorowanie osób, tworzących i rozwijających firmy w okresie transformacji gospodarczej, które stały się powszechnie znanymi i cenionymi przedsiębiorstwami Wrocławia. Obecnie jako doradca wspiera Kancelarię swoją wiedzą i doświadczeniem.

   

 • Monika Pacholska- radca prawny

  Monika Pacholska radca prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Sigma Komputerowe Studium Prawno – Ekonomiczne, kierunek: technik administracji państwowej. Aplikację radcowską odbywała w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2010 r., z kancelarią związana od 1996 r.

 • Monika Dębska- radca prawny

  Monika Dębska radca prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywała w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2015 r., z kancelarią związana od 2003 r.

 • Paweł Wnuk- aplikant radcowski

  Paweł Wnuk radca prawny

  Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywał w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Radca prawny od 2017 r., z kancelarią związany od 2012 r.

 • Tomasz Brzozowski- aplikant radcowski

  Tomasz Brzozowski radca prawny

  Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywał w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2016 r., z kancelarią związany od 2013 r.

 • Bartłomiej Masłoń-

  Bartłomiej Masłoń radca prawny

  Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywał w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Radca prawny od 2019 r., z kancelarią związany od 2017 r.

 • Anna Chorkowy-

  Anna Chorkowy radca prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywała w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2013 r., z kancelarią związana od 2019 r.

 • Magdalena Rzepkowska-

  Magdalena Rzepkowska radca prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, radca prawny wpisana na listę przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2019 r., z kancelarią związana od 2019 r.

 • Aleksandra Rajnsz-

  Aleksandra Rajnsz aplikant radcowski

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, aplikację radcowską odbywa w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, z kancelarią związana od 2017 r.

 • Magdalena Dębska-

  Magdalena Dębska aplikant radcowski

  Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywa w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, z kancelarią związana od 2016 r.

 • Agata Matyja-

  Agata Matyja referentka

  Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, z kancelarią związana od 2018 r.

 • Damian Wolski-

  Damian Wolski referent

  Student Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, z kancelarią związany od 2019 r.

 • Edyta Rejda- asystentka, sekretarka

  Edyta Rejda asystentka, sekretarka

  Absolwentka Studium Ekonomicznego we Wrocławiu o specjalności ekonomika i organizacja przedsiębiorstw, z kancelarią związana od 1994 r.

 • Edyta Zabojszcza- sekretarka

  Edyta Zabojszcza sekretarka

  Absolwentka Akademii Rolniczej we Wrocławiu, z kancelarią związana od 1997 r.

 • Halina Makowska- pracownik gospodarczy

  Halina Makowska pracownik gospodarczy

  Absolwentka Liceum Ekonomicznego NOVUM. Pracownik kancelarii od 2010 r., nieoceniona pomoc w wielu sprawach.