Zespół

Wspólnie rozwiążemy nawet najtrudniejszy problem

Radca prawny Wrocław - Casus Iuris

 

Pracownicy Kancelarii stanowią grupę doświadczonych i wykwalifikowanych osób.

Zespół Kancelarii stanowi dwunastu radców prawnych, czworo aplikantów radcowskich, jedna referentka, dwie sekretarki i pracownik gospodarczy.

Prawnicy zatrudnieni w kancelarii ukończyli renomowane polskie i zagraniczne uczelnie, znają biegle języki obce (angielski, niemiecki, francuski). Powyższe atrybuty w połączeniu z doświadczeniem zawodowym, pozwalają zaproponować naszym Klientom szeroki zakres usług prawnych, bez względu na wielkość oraz kraj pochodzenia. Duży zespół prawników naszej Kancelarii zapewnia możliwość doboru najodpowiedniejszej osoby dla danego Klienta lub sprawy.

Współpracujemy z doradcą podatkowym, biegłym rewidentem, notariuszem, a także prawnikami zagranicznymi, jeśli tego wymaga udzielenie pomocy prawnej naszym klientom.

Stanowimy zgrany i doskonale zorganizowany zespół ludzi, przygotowany do świadczenia usług prawnych na najwyższym poziomie.


 

 

Zespół

 • Krzysztof Kwaśniewicz- radca prawny, wspólnik

  Krzysztof Kwaśniewicz radca prawny, wspólnik zarządzający

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywał w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2006r. Z Kancelarią związany od 1999 r., od 2008 r. wspólnik Kancelarii . Od 1 października 2014 r. pełni funkcję Prezesa Kancelarii.

 • Violetta Anweiler- radca prawny, wspólnik

  Violetta Anweiler radca prawny, wspólnik

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 1988 r., założyciel i wspólnik kancelarii od 1991 r.

 • Magdalena Kotulla- radca prawny, wspólnik

  Magdalena Kotulla radca prawny, wspólnik

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, aplikację radcowską odbywała w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2001 r., z kancelarią związana od 1998 r., wspólnik kancelarii od 2008 r.

 • Piotr Dębski- radca prawny, doradca Kancelarii

  Piotr Dębski doradca Kancelarii, radca prawny

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, w 1974 roku ukończył aplikację sądową potwierdzoną egzaminem na sędziego, w 1976 roku ukończył aplikację radcowską. Założyciel Kancelarii przez 23 lata pełniący funkcję Prezesa. We wrześniu 2015 r. został wyróżniony tytułem „Ikona Biznesu – Wrocław” Ikony Biznesu to społeczny program Wrocławskiej Izby Gospodarczej, mający na celu uhonorowanie osób, tworzących i rozwijających firmy w okresie transformacji gospodarczej, które stały się powszechnie znanymi i cenionymi przedsiębiorstwami Wrocławia. Obecnie jako doradca wspiera Kancelarię swoją wiedzą i doświadczeniem.

   

 • Tomasz Mazur- radca prawny

  Tomasz Mazur radca prawny

  Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziale Prawa na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Radca prawny od 2007 r. Z kancelarią związany od 2000 r.

 • Monika Pacholska- radca prawny

  Monika Pacholska radca prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego , oraz Sigma Komputerowe Studium Prawno – Ekonomiczne, kierunek: technik administracji państwowej. Aplikację radcowską odbywała w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2010 r., z kancelarią związana od 1996 r.

 • Adam Połeć- radca prawny

  Adam Połeć radca prawny

  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację radcowską odbywał przy Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Radca prawny od 2010 r., z kancelarią związany od 2001 r. Od marca 2017 – członek zwyczajny Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców SIDIR w Warszawie. W 2018 r. ukończył studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej w zakresie Międzynarodowych Procedur Organizacji Inwestycji wg FIDIC.

 • Anna Firecka- radca prawny

  Anna Firecka radca prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywała w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2010 r., z kancelarią związana od 2008 r.

 • Monika Dębska- radca prawny

  Monika Dębska radca prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywała w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2015 r., z kancelarią związana od 2003 r.

   

 • Tomasz Brzozowski- aplikant radcowski

  Tomasz Brzozowski radca prawny

  Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywał w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2016 r., z kancelarią związany od 2013 r.

 • Paweł Wnuk- aplikant radcowski

  Paweł Wnuk radca prawny

  Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywał w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Radca prawny od 2017 r., z kancelarią związany od 2012 r.

 • Aleksandra Płudowska- aplikant radcowski

  Aleksandra Płudowska radca prawny

  Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, oraz Institut d’Études Politiques- Sciences Po Strasbourg, aplikację radcowską odbywała w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, radca prawny od 2017 r., z kancelarią związana od 2014 r.

 • Aleksandra Rajnsz-

  Aleksandra Rajnsz aplikant radcowski

  Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, aplikację radcowską odbywa w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, z kancelarią związana od 2017 r.

 • Bartłomiej Masłoń-

  Bartłomiej Masłoń aplikant radcowski

  Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywa w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, z kancelarią związany od 2017 r.

 • Cyprian Sobiński-

  Cyprian Sobiński aplikant radcowski

  Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, aplikację radcowską odbywa w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, z kancelarią związany od 2017 r.

 • Anna Maciąg- referent

  Anna Maciąg referent

  Absolwentka i doktorantka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, z kancelarią związana od 2016 r.

 • Edyta Rejda- asystentka, sekretarka

  Edyta Rejda asystentka, sekretarka

  Absolwentka Studium Ekonomicznego we Wrocławiu o specjalności ekonomika i organizacja przedsiębiorstw, z kancelarią związana od 1994 r.

 • Edyta Zabojszcza- sekretarka

  Edyta Zabojszcza sekretarka

  Absolwentka Akademii Rolniczej we Wrocławiu, z kancelarią związana od 1997 r.

 • Halina Makowska- pracownik gospodarczy

  Halina Makowska pracownik gospodarczy

  Absolwentka Liceum Ekonomicznego NOVUM. Pracownik kancelarii od 2010 r., nieoceniona pomoc w wielu sprawach.